Madame Satã

Sledovat Madame Satã online

★ 6.8 2002 105 min KrimiDramaRomantický

Chcete sledovat Madame Satã? IPTV Servers přináší Madame Satã (2002) na všechny vaše obrazovky v 4K Ultra HD. Zde je vše, co ke sledování potřebujete.

O čem je Madame Satã?

In the favelas of Rio de Janeiro of the 1930s, João Francisco dos Santos is several things — son of slaves, ex-convict, thug, homosexual and adopted father for a number of pariahs. João expresses himself on the stage of a cabaret as Madame Satã.

Žánry
Krimi, Drama, Romantický
Premiéra
2002-10-03
Režie
Karim Aïnouz
Hodnocení
★ 6.8 / 10

Hlavní obsazení

  • Lázaro Ramos João Francisco dos Santos / Madame Satã
  • Marcélia Cartaxo Laurita
  • Flávio Bauraqui Tabu
  • Renata Sorrah Vitória dos Anjos
  • Fellipe Marques Renatinho
  • Emiliano Queiroz Amador

Jak sledovat Madame Satã na IPTV Servers

Sledovat Madame Satã na IPTV Servers zabere minutu: spusťte bezplatnou zkušební verzi, otevřete aplikaci na TV, telefonu, Fire Sticku nebo v prohlížeči a stiskněte přehrát — vše v 4K Ultra HD.

Sledujte Madame Satã ve 4K na IPTV Servers — prohlédněte si IPTV předplatné nebo porovnejte ceník IPTV.

Začněte sledovat Madame Satã ještě dnes

Spusťte bezplatnou zkušební verzi IPTV Servers a sledujte Madame Satã ještě dnes, spolu s tisíci filmů, seriálů a živých kanálů v 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads