The Draw

Sledovat The Draw online

★ 3.5 2025 99 min VědeckofantastickýThriller

Chcete sledovat The Draw? IPTV Servers přináší The Draw (2025) na všechny vaše obrazovky v 4K Ultra HD. Zde je vše, co ke sledování potřebujete.

Přehrát trailer

O čem je The Draw?

In an oppressive world, where free will is becoming a thing of the past, all analogue imagery is restricted and replaced by a new technology called ‘The EyeLight’. Alec and Jade must try to fight the system and the ever present show ‘The Draw’ which soon infiltrates their lives to pose a very real danger.

Žánry
Vědeckofantastický, Thriller
Premiéra
2025-03-18
Režie
Tom Ruddock
Hodnocení
★ 3.5 / 10

Hlavní obsazení

  • Ryan Gage Alec
  • Sanjeev Kohli Tim
  • Lara Lemon Jade
  • Marie Everett Tara
  • Simon Weir Bryan
  • Connor McCausland The Draw Hunter

Jak sledovat The Draw na IPTV Servers

Sledovat The Draw na IPTV Servers zabere minutu: spusťte bezplatnou zkušební verzi, otevřete aplikaci na TV, telefonu, Fire Sticku nebo v prohlížeči a stiskněte přehrát — vše v 4K Ultra HD.

Sledujte The Draw ve 4K na IPTV Servers — prohlédněte si IPTV předplatné nebo porovnejte ceník IPTV.

Začněte sledovat The Draw ještě dnes

Spusťte bezplatnou zkušební verzi IPTV Servers a sledujte The Draw ještě dnes, spolu s tisíci filmů, seriálů a živých kanálů v 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads