Tiger Mask

Sledovat Tiger Mask online

★ 8.5 2013 87 min AkčníDobrodružnýDrama

Chcete sledovat Tiger Mask? IPTV Servers přináší Tiger Mask (2013) na všechny vaše obrazovky v 4K Ultra HD. Zde je vše, co ke sledování potřebujete.

Přehrát trailer

O čem je Tiger Mask?

As an orphan, Naoto Date was scouted by mysterious organization Tiger's Cave. The group trains young men to become villainous wrestlers and collects half of their earnings. Naoto Date goes through a harsh training regime and eventually graduates from Tiger's Cave. He hopes other orphans will not have to go through the difficult life he has. Naoto Date then makes his debut as the villain Tiger Mask. With his earnings, he also begins to donate his earnings to an orphanage where he grew up. When Naoto Date hears of the orphanage's desperate financial situation, he donates all of his earnings, including the portion that is supposed to go to Tiger Cave. Tiger Cave now considers Naoto Date a traitor and they send assassins to get ride of Tiger Mask.

Žánry
Akční, Dobrodružný, Drama
Premiéra
2013-11-09
Režie
Ken Ochiai
Hodnocení
★ 8.5 / 10

Hlavní obsazení

  • Eiji Wentz Naoto Date/Tiger Mask
  • Show Aikawa Mister X
  • Natsuna Watanabe Ruriko Wakatsuki
  • Aya Hirano Maki
  • Katsunobu Joe
  • Yoichi Nukumizu Kotaro Wakatsuki

Jak sledovat Tiger Mask na IPTV Servers

Sledovat Tiger Mask na IPTV Servers zabere minutu: spusťte bezplatnou zkušební verzi, otevřete aplikaci na TV, telefonu, Fire Sticku nebo v prohlížeči a stiskněte přehrát — vše v 4K Ultra HD.

Sledujte Tiger Mask ve 4K na IPTV Servers — prohlédněte si IPTV předplatné nebo porovnejte ceník IPTV.

Začněte sledovat Tiger Mask ještě dnes

Spusťte bezplatnou zkušební verzi IPTV Servers a sledujte Tiger Mask ještě dnes, spolu s tisíci filmů, seriálů a živých kanálů v 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads