Je'vida

Δείτε το Je'vida online

★ 6.8 2023 99 λεπτά Δράμα

Θέλετε να δείτε το Je'vida; Το IPTV Servers φέρνει το Je'vida (2023) σε κάθε οθόνη σας σε 4K Ultra HD. Εδώ είναι όλα όσα χρειάζεστε για να το δείτε.

Δείτε το τρέιλερ

Περί τίνος είναι το Je'vida;

Iida, an elderly Sámi woman, who has abandoned her roots under the pressure of forced Finnishization, is conflicted between selling her old homestead and hiding her cultural heritage from her niece, as the rural way of life she has suppressed begins to creep back in.

Είδη
Δράμα
Κυκλοφορία
2023-10-20
Σκηνοθεσία
Katja Gauriloff
Βαθμολογία
★ 6.8 / 10

Πρωταγωνιστές

  • Agafia Niemenmaa Je'vida as a child
  • Heidi Juliana Gauriloff Je'vida as an adult
  • Sanna-Kaisa Palo Iida
  • Seidi Haarla Sanna
  • Erkki Gauriloff Ukki
  • Matleena Fofonoff Grandmother

Πώς να δείτε το Je'vida στο IPTV Servers

Το να δείτε το Je'vida στο IPTV Servers παίρνει ένα λεπτό: ξεκινήστε δωρεάν δοκιμή, ανοίξτε την εφαρμογή σε TV, κινητό, Fire Stick ή περιηγητή και πατήστε αναπαραγωγή — όλα σε 4K Ultra HD.

Δείτε Je'vida σε 4K στο IPTV Servers — δείτε συνδρομή IPTV ή συγκρίνετε πακέτα συνδρομής IPTV.

Ξεκινήστε να βλέπετε το Je'vida σήμερα

Ξεκινήστε τη δωρεάν δοκιμή IPTV Servers και δείτε το Je'vida σήμερα, μαζί με χιλιάδες ταινίες, σειρές και ζωντανά κανάλια σε 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads