Princess Lover!

Princess Lover! megtekintése online

★ 6.5 2009 1 Évadok AnimációsVígjátékDráma

Szeretnéd nézni a(z) Princess Lover!? A(z) IPTV Servers minden képernyődre elhozza a(z) Princess Lover! (2009) 4K Ultra HD minőségben. Íme minden, amire a nézéshez szükséged van.

Miről szól a(z) Princess Lover!?

Teppei Arima, who lost both of his parents in a car accident is attending the second year of high school. After being adopted by his grandfather Isshin Arima, the mightiest man in japanese economy, he is forced into the position as his grandfather’s successor, the head of the Arima Group. To be prepared for life in high society he has to attend an elite accademy for children of the higher social classes.

Legújabb epizód

É1 · Epizód 12 — Princess Lover! · 2009-09-21

Teppei and his friends once again venture to the Grand Hazel Ring to recapture Charlotte. Will they be able to thwart Hartmann's ambitions and rescue Charlotte safely? The story finally reaches a spectacular finale!

Műfajok
Animációs, Vígjáték, Dráma
Első adás
2009-07-06
Értékelés
★ 6.5 / 10

Főszereplők

  • Megumi Toyoguchi Sylvia van Hossen (voice)
  • Ryoka Yuzuki Charlotte Hazelrink (voice)
  • Norio Wakamoto Isshin Arima (voice)
  • Takehito Koyasu Vincent van Hossen (voice)
  • Yuki Matsuoka Yū Fujikura (voice)
  • Nozomi Sasaki Ayano Kaneko (voice)

Hogyan nézd a(z) Princess Lover! a(z) IPTV Servers oldalon

A(z) Princess Lover! megnézése a(z) IPTV Servers oldalon egy percet vesz igénybe: indíts ingyenes próbát, nyisd meg az appot a tévén, telefonon, Fire Sticken vagy böngészőben, és nyomd meg a lejátszást — mindezt 4K Ultra HD minőségben.

Nézd Princess Lover! 4K-ban itt: IPTV Servers — ismerd meg IPTV előfizetés vagy hasonlítsd össze IPTV előfizetési csomagok.

Kezdd el nézni a(z) Princess Lover! még ma

Indítsd el az ingyenes IPTV Servers próbát, és nézd a(z) Princess Lover! még ma, több ezer filmmel, sorozattal és élő csatornával együtt 4K Ultra HD minőségben.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads