The Donkey King

Tonton The Donkey King dalam talian

★ 6.0 2018 98 min AnimationComedyFamily

Mahu menonton The Donkey King? IPTV Servers membawa The Donkey King (2018) ke setiap skrin anda dalam 4K Ultra HD. Inilah semua yang anda perlukan untuk menontonnya.

Tonton treler

Tentang apa The Donkey King?

A struggling donkey unexpectedly wins Azad City's first election after the ruler abdicates. He becomes "The Donkey King," leading the nation in an unusual turn of events and proving that though by looks he is a donkey, by heart he is a hero.

Genre
Animation, Comedy, Family
Tayangan
2018-10-13
Pengarah
Aziz Jindani
Penilaian
★ 6.0 / 10

Pelakon utama

  • Afzal Khan Jan Mangu / The Donkey King (Voice)
  • Hina Dilpazeer Miss Fitna (Voice)
  • Faisal Qureshi Breaking News (Voice)
  • Javed Sheikh Changu (Voice)
  • Irfan Khoosat Jamboora (Voice)
  • Shabbir Jan Sardar Chacha (Voice)

Cara menonton The Donkey King di IPTV Servers

Menonton The Donkey King di IPTV Servers mengambil masa seminit: mulakan percubaan percuma, buka aplikasi di TV, telefon, Fire Stick atau pelayar, dan tekan main — semuanya dalam 4K Ultra HD.

Tonton The Donkey King 4K di IPTV Servers — lihat langganan IPTV atau bandingkan pelan langganan IPTV.

Mula menonton The Donkey King hari ini

Mulakan percubaan percuma IPTV Servers dan tonton The Donkey King hari ini, bersama ribuan filem, siri dan saluran langsung dalam 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads