Jasper Jones

Jasper Jones online kijken

★ 6.3 2017 105 min DramaMysterieThriller

Wil je Jasper Jones kijken? IPTV Servers brengt Jasper Jones (2017) in 4K Ultra HD naar al je schermen. Hier is alles wat je nodig hebt om het te kijken.

Trailer bekijken

Waar gaat Jasper Jones over?

Het is kerstfeest (1969) in het kleine stadje Corrigan, West-Australië. De 14-jarige Charlie Bucktin (Levi Miller) wordt in het midden van de nacht wakker gemaakt door Jasper Jones (Aaron L. McGrath). Jasper wil Charlie iets laten zien. Het is het lichaam van Jasper's vriendin, Laura. Ze hangt aan een boom in het bos. Jasper, een plaatselijke jongen van gemengd ras, zegt dat hij niets te maken heeft met haar dood.

Genres
Drama, Mysterie, Thriller
Uitgebracht
2017-03-02
Regisseur
Rachel Perkins
Beoordeling
★ 6.3 / 10

Hoofdrolspelers

  • Levi Miller Charlie Bucktin
  • Aaron L. McGrath Jasper Jones
  • Angourie Rice Eliza Wishart
  • Toni Collette Ruth Bucktin
  • Dan Wyllie Wes Bucktin
  • Hugo Weaving Mad Jack Lionel

Hoe Jasper Jones te kijken op IPTV Servers

Jasper Jones kijken op IPTV Servers kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Bekijk Jasper Jones in 4K bij IPTV Servers — ontdek IPTV abonnement of vergelijk IPTV abonnementen.

Begin vandaag met Jasper Jones kijken

Start je gratis IPTV Servers-proef en kijk Jasper Jones vandaag, samen met duizenden films, series en livekanalen in 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads