The Eddy

Oglądaj The Eddy online

★ 6.4 2020 1 Sezony Dramat

Chcesz obejrzeć The Eddy? IPTV Servers udostępnia The Eddy (2020) na każdym Twoim ekranie w 4K Ultra HD. Oto wszystko, czego potrzebujesz, aby to obejrzeć.

Zobacz zwiastun

O czym jest The Eddy?

Właściciel paryskiego klubu jazzowego wchodzi w układ z niebezpiecznymi przestępcami, gdy próbuje ocalić swoją firmę, zespół i nastoletnią córkę.

Najnowszy odcinek

S1 · Odcinek 8 — The Eddy · 2020-05-08

As Elliot prepares for his return to the stage, Julie's mother arrives in Paris, Amira's brother drops by with a warning, and Sami turns up the heat.

Gatunki
Dramat
Pierwsza emisja
2020-05-08
Ocena
★ 6.4 / 10

Główna obsada

  • André Holland Elliot Udo
  • Joanna Kulig Maja
  • Leïla Bekhti Amira
  • Adil Dehbi Sim
  • Randy Kerber Randy
  • Ludovic Louis Ludo

Jak oglądać The Eddy na IPTV Servers

Oglądanie The Eddy na IPTV Servers zajmuje minutę: rozpocznij darmowy okres próbny, otwórz aplikację na TV, telefonie, Fire Sticku lub w przeglądarce i naciśnij odtwarzanie — wszystko w 4K Ultra HD.

Oglądaj The Eddy w 4K w IPTV Servers — poznaj abonament IPTV lub porównaj cennik abonamentów IPTV.

Zacznij oglądać The Eddy już dziś

Rozpocznij darmowy okres próbny IPTV Servers i oglądaj The Eddy już dziś, wraz z tysiącami filmów, seriali i kanałów na żywo w 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads