Van der Valk

Sledovať Van der Valk online

★ 6.2 1972 5 Série Dráma

Chcete sledovať Van der Valk? IPTV Servers prináša Van der Valk (1972) na všetky vaše obrazovky v 4K Ultra HD. Tu je všetko, čo na sledovanie potrebujete.

O čom je Van der Valk?

Van der Valk is a British television series that was produced by Thames Television for the ITV network. It starred Barry Foster in the title role as Dutch detective Commissaris "Piet" van der Valk. Based on the characters and atmosphere of the novels of Nicolas Freeling, the first series was shown in 1972.

Najnovšia epizóda

S5 · Epizóda 3 — Still Waters · 1992-02-19

Žánre
Dráma
Prvé vysielanie
1972-09-13
Hodnotenie
★ 6.2 / 10

Hlavné obsadenie

  • Barry Foster Commissaris Simon "Piet" Van der Valk
  • Meg Davis Arlette Van Der Valk
  • Ronald Hines Hoofd Commissaris Samson
  • Richard Huw Wim Van der Valk

Ako sledovať Van der Valk na IPTV Servers

Sledovanie Van der Valk na IPTV Servers trvá minútu: spustite bezplatnú skúšku, otvorte aplikáciu na TV, telefóne, Fire Sticku alebo v prehliadači a stlačte prehrať — všetko v 4K Ultra HD.

Sledujte Van der Valk vo 4K na IPTV Servers — pozrite si IPTV predplatné alebo porovnajte cenník IPTV.

Začnite sledovať Van der Valk ešte dnes

Spustite bezplatnú skúšku IPTV Servers a sledujte Van der Valk ešte dnes, spolu s tisíckami filmov, seriálov a živých kanálov v 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads