Buck Rogers

Гледајте Buck Rogers онлајн

★ 5.8 1977 90 мин Научна фантастика

Желите да гледате Buck Rogers? IPTV Servers доноси Buck Rogers (1977) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

О чему је Buck Rogers?

Edited version of the 1939 Universal serial "Buck Rogers." A 20th Century pilot named Buck Rogers and his young friend Buddy Wade awake from 500 years in suspended animation to find that the world has been taken over by the outlaw army of Killer Kane.

Жанрови
Научна фантастика
Премијера
1977-01-01
Режија
Saul A. Goodkind
Оцена
★ 5.8 / 10

Главне улоге

  • Buster Crabbe Col. Buck Rogers
  • Constance Moore Lt. Wilma Deering
  • Anthony Warde Killer Kane
  • Jackie Moran George " Buddy " Wade
  • C. Montague Shaw Prof. Huer
  • Philson Ahn Tallan

Како гледати Buck Rogers на IPTV Servers

Гледање Buck Rogers на IPTV Servers траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Buck Rogers у 4K на IPTV Servers — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Buck Rogers данас

Покрените бесплатну пробу IPTV Servers и гледајте Buck Rogers данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads