Remington Steele

Гледајте Remington Steele онлајн

★ 7.1 1982 5 Сезоне ДрамаПородичниКомедија

Желите да гледате Remington Steele? IPTV Servers доноси Remington Steele (1982) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

Погледајте трејлер

О чему је Remington Steele?

Laura Holt, a licensed private detective, opens a detective agency but finds that potential clients refuse to hire a woman, however qualified. To solve the problem, Laura invents a fictitious male superior whom she names Remington Steele. Through a series of events that unfold in the first episode, "License to Steele," a former thief and con man, whose real name is never revealed, assumes the identity of Remington Steele. Behind the scenes, Laura remains firmly in charge.

Најновија епизода

С5 · Епизода 6 — Steeled With a Kiss (2) · 1987-02-17

Laura and Steele visit the Irish castle he's inherited and decide to hide Tony there until he can prove he isn't a double agent. Daniel Chalmers must turn him over to the KGB as part of a scam he is running to help the daughter of an old friend.

Жанрови
Драма, Породични, Комедија
Прво емитовање
1982-10-01
Оцена
★ 7.1 / 10

Главне улоге

  • Pierce Brosnan Remington Steele
  • Stephanie Zimbalist Laura Holt
  • Doris Roberts Mildred Krebs

Како гледати Remington Steele на IPTV Servers

Гледање Remington Steele на IPTV Servers траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Remington Steele у 4K на IPTV Servers — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Remington Steele данас

Покрените бесплатну пробу IPTV Servers и гледајте Remington Steele данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads